Personel

 

Nasz personel składa się z młodych ale doświadczonych już lekarzy stomatologów specjalizujących się w różnych dziedzinach tak, aby zapewnić Państwu kompleksową opiekę dentystyczną.

 

Lek. stomatolog Joanna Dziarkowska

Dyplom ukończenia CMUJ uzyskała w 1995 roku, posiada specjalizację I stopnia ze stomatologii ogólnej. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki, chirurgii stomatologicznej, stomatologii dziecięcej, a przede wszystkim zajmuje się leczeniem ortodontycznym.

 

Lek. stomatolog Grzegorz Dziarkowski

Dyplom ukończenia CMUJ uzyskał w 1994 roku, posiada specjalizację I stopnia ze stomatologii ogólnej. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki, specjalistyczne zabiegi z chirurgii stomatologicznej. Cenią go zwłaszcza pacjenci którzy lubią być leczeni sprawnie, szybko i profesjonalnie.

 

 
Lek. stomatolog Anna Kalita

Dyplom ukończenia CMUJ uzyskała w 2004 roku. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki, chirurgii stomatologicznej i stomatologii dziecięcej.

Lek. stomatolog Anna Miszalska-Jamka

Lek. stomatolog Aleksandra Janus

Dyplom ukończenia Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku uzyskała w 2007 roku. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej dorosłych i dzieci, protetyki, oraz chirurgii stomatologicznej. Cieszy się szczególnym zaufaniem małych pacjentów.